Siz isteyin, biz tasarlayalım!

Galeri

İletişim Bilgileri

Banyonuzda düzeni ve şıklığı temsil eden en önemli elementlerden biri banyo dolaplarıdır. Banyo dolaplarının günlük hayatınızdaki önemini küçümsemeyin! Banyo dolapları, tasarım ve şıklık açısından ev dekorasyonunuzu tamamlayacağı gibi kullanım ihtiyacı açısından da özel alanınızda hayat kurtarıcı ve pratik bir role sahiptir. 

[ ÖLÇÜNÜZE UYGUN BANYO DOLAPLARI TASARLIYORUZ ]

ÖZEL İMALAT BANYO DOLAPLARI |
ÖZEL BANYO DOLABI FİKİRLERİ

Banyo dolabı seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Ya da en kullanışlı banyo dolapları hangileridir? Banyo dolabı imalatında hangi malzemeyi tercih etmeliyiz? Bu ve buna benzer soruları ev dekorasyonun her alanında, her aşamasında kendimize soruyoruz. En doğru yanıtı bulma sürecinde mobilya imalatı alanında uzman bir üreticiden destek arıyoruz. Güneş Mobilya, ev dekorasyonu ve mobilya imalatı tercihinizde bu zamana kadar yaşadığınız hayal kırıklıklarını ortadan kaldırmak için profesyonel tasarım ve imalat ekibi ile size en kaliteli hizmeti sunuyor!

Banyo için dolap seçiminizi yaparken, “Hangi malzemeden üretilen dolaplar seçilmelidir?” sorusuna kendi banyonuza uygun düşecek şekilde en iyi yanıtı birlikte arayalım…

Güneş Mobilya olarak bizlerin önceliği neme ve buhara dayanıklı malzemeden tasarlanmış banyo dolaplarına sahip olmanızı garanti etmektir. Banyolar, sürekli neme maruz kalan yerler olduğu için banyo dolaplarının da neme dayanıklı materyallerden üretilmiş olması şarttır. Her ne kadar duş kabini olan banyolarda, nem daha az olsa da dolapların buhardan etkilenmesi söz konusu olabilir. Uzun yıllar kullanılacak olan banyo dolaplarının, kaliteli ve neme dayanıklı malzemeden yapılmış olanlarını imal etmek ise bizim işimiz! Küçük bir banyonuz var ama dolap da almak istiyorsanız, plastikten yapılan banyo dolabı modellerini seçebilirsiniz. Dış etkenlere karşı dayanıklı olan plastik, aynı zamanda uygun fiyatlı ve kaliteli bir malzeme olduğu için pratik ve ekonomik bir seçim olabilir. Ayrıca dilediğinizde kolayca değiştirme olanağı da sunar.

Tüm bunların yanında değerlendirilmesi gereken en önemli etkenlerden biri de banyo dolaplarının leke bırakmayan ve kolay temizlenebilir özelliklere sahip olmasıdır. Tasarım ve renk evimizin her alanında önemli. Fakat mobilya tasarım ve imalatını en iyi kullanım deneyimi ile birleştirmek yalnızca profesyonellerin üstesinden gelebileceği bir süreçtir. Sizler de banyolarınızı yenilemek, banyo dolabı fiyatları hakkında bilgi edinmek ya da mevcut banyo dolabı tadilatı işlemine ihtiyaç duyuyorsanız Güneş Mobilya ekibi ile iletişime geçin. Evinizin her bir köşesinde en iyisini hak ettiğinizi unutmayın! 

Galeri