Siz isteyin, biz tasarlayalım!

Galeri

İletişim Bilgileri

Yeni bir ev dekorasyonu imalat sürecine başlarken biz tasarımcılar tarafından dikkate alınması gereken en önemli hususlardan biri ev sahibinin günlük ihtiyaçlarına tam yanıt verecek mobilya ve diğer elementlerin tespitidir. Hangi oda için hangi mobilya modellerine, mobilya gereksinimlerine sahip olunduğunun karar verilmesinin ardından sıra, stüdyomuzda renk ve diğer detayların aşamalandırılacağı 3 boyutlu modellemelere gelir. 

Ali Bey’in minimalist tarzda döşenmesini istediği yeni dublex dairesi için mobilyalarının renk seçimi de duvar renkleri ile uyumlu genelde açık tonların hakim olduğu eşementlerdi. Gösterişten uzak, gerçekten yalnızca ihtiyaçları doğrultusunda mobilyalara, oturma odası ile birleşen mutfağı için modern mutfak dolaplarına ve banyosu için de yeni küçük raflar ve bir aynalı banyo dolabı olarak aşamalandırılan projemiz, sonucuyla hem bizleri hem de kendisini son derece memnun etti.

Tasarım:
Ergin Güneş
Proje Tipi:
İç Dekorasyon
Süre:
2 ay
müşteri:
Ali Turgut
Strateji:
Minimalistik
tarih:
Aralık 22, 2020

Ahşap Detaylar ile Mükemmel Sonuç

İç mekan tasarımında, tabiatın kendine has güzelliklerinden beslenmek firma felsefelerimizden biridir. Konu iç dekorasyon ve mobilya seçimi olunca, evlerimizde ya da çalışma alanlarımızda doğallığın yaşam alanımızın her bir köşesine yansıması kadar bizleri mutlu ve huzurlu edecek başka bir şey yoktur.  Tabii ki bu unsurlardan biri de ahşaptır. İlgili projemizde giriş kısmında yer alan küçük ahşap sehpalar ile ahşap merdiven seçimi tüm tasarım ile son derece uyumlu olup renk geçişinin de güzel örneklerinden biridir. Ahşap detaylar mutfak dolaplarının tasarımında da göze çarpmaktadır.

[8m2]

Antre

[10m2]

banyo

[15m2]

oturma odası

[8m2]

mutfak