Siz isteyin, biz tasarlayalım!

Galeri

İletişim Bilgileri

Detaylara Bakış

Ofis hayatının vazgeçilmez bir parçası iş birliği içerisinde olduğumuz firma yetkilileri ile düzenlediğimiz toplantılar ve onları ağırlayabileceğimiz iyi dekore edilmiş bir alandır, değil mi? Peki ya çalışmayı seçtiğimiz ve aynı zamanda bir ofise dönüştürmeyi planladığımız alan evimizse?

Modern dünyada artık çoğu kişinin hayali evden çalışmak ve çalışma için gerekli bir alanı kendi iç disiplinimizi koruyabilmek için buna uygun bir şekilde dekore etmektir. 

İlgili projemizin uygulanacağı alanın aynı zamanda bir çatı katı olduğunu farketmişsinizdir. Modern ahşap bir çalışma masası ve buna uygun dizayn edilmiş minimal bir sandalye ile duvar ve zemin rengine uygun bir bütünlük yakaladık Canan Hanım için. 

Görece küçük mutfağı için harika bir ahşap tezgah ve zemine bağlı kullanışlı mutfak dolapları ile bu küçücük alanı hareket etmesi ve organize edilmesi kolay bir bölüme dönüştürdük.

Müşterilerini ağırlamak istediği bölümde ise ofislerde alışılmış, belki de fazlasıyla resmi bir masanın yerine daha samimi koltuklar ve ufak şık bir sehpa detayı ile duvar ve pencere altlarına uyguladığımız yine ahşap detaylar burayı bir ofisten ziyade aslında hayallerin ötesinde bir konuk evine dönüştürdü. Biz de bu projemiz için “home office tasarımı” ifadesi yerine “konuk evi” ibaresini seçmeyi uygun gördük. 

mimar:
Ergin Güneş
proje tipi:
Mobilya ve Dolap Tasarımı
Müşteri:
Canan Sönmez
Strateji:
Minimalistik
süre:
1 ay
Tarih:
3 Eylül, 2019