Siz isteyin, biz tasarlayalım!

Galeri

İletişim Bilgileri

tasarımcı:
Ergin Demir
müşteri:
Ahmet Bulut
Süre:
6 ay
proje tipi:
İç Dekorasyon
Strateji:
Ahşaptan İlham
tarih:
22 Kasım, 2020

Bir mimar evi mobilya imalatı ve uygulaması süreci açısından belki de en büyük meydan okumalardan biridir. Ahmet Bey’in evi için hazırladığımız proje ile Güneş Mobilya olarak bu meydan okumanın altından hakkımızla çıktığımızı söylemiş olsak abartmış olmayız sanıyoruz. Detaylar fotoğraflarda gizli!

Detaylardaki Uyum

Süreç zorlu olsa da profesyonel ekibimizin deneyim ve iç uyumu işte böylesi harika sonuçlar elde edilmesine olanak tanıyor. Ahşabın doğallığını ortaya çıkaracak şekilde renk paleti hazırlanan oturma odası için hazırlanan televizyon ünitesi ve açılır dolap sistemi, yemek odası için tasarladığımız özgün raf dekoru, mutfak dolapları… Tamamı bir bütün olarak projemizin içinde yer alıyor. 

Banyodaki ayna ve zemin dolapları da hem ferah, hem de görece küçük olan bu alanı daha kullanışlı ve daha geniş göstermek için tasarlandı. Alan kullanımını optimize etmek, iç tasarım sürecinde dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biridir. Bunun gibi küçük bir banyo için büyük banyo dolabı kapakları ile alanı boğmaktansa, derin, iki kapaklı zemin dolapları tercih edildi.